Commerce Pricelist (8.x-2.7) - en to sk translation catalogue (148 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Quantity
sk: Množstvo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customer
sk: Zákazník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: price list
sk: cenník

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: List price
sk: Cenníková cena

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: price
sk: cena

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Everyone
sk: Každý

en: Prices
sk: Ceny

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Dates
sk: Dátumy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Enclosure
sk: Textový kvalifikátor

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Stores
sk: Obchody

en: Edit %label
sk: Upraviť %label

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
sk: Pri spracovaní @operation došlo k chybe s argumentmi: @args

en: Failed:
sk: Neúspešný:

en: Price lists
sk: Cenníky

en: Administer price lists
sk: Spravovať cenníky

en: Add price
sk: Pridať cenu

en: Price list
sk: Cenník

en: Product variation
sk: Variácia produktu

en: Succeeded:
sk: Úspešný:

en: Purchasable entity
sk: Kúpiteľný subjekt

en: The purchasable entity.
sk: Kúpiteľný subjekt.

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.

en: Provide an end date
sk: Určiť dátum ukončenia

en: Customer role
sk: Kategórie používateľov zákazníka

en: Allows defining prices for specific stores, customers, quantities using price lists.
sk: Umožňuje definovať ceny pre konkrétne sklady, zákazníkov, množstvá pomocou cenníkov.

en: Create a price list for @plural_label
sk: Vytvoriť cenník pre @plural_label

en: Add price list
sk: Pridať cenník

en: Import prices
sk: Importovať ceny

en: Manage your price lists
sk: Spravovať cenníky

en: There are no prices yet.
sk: Zatiaľ nie sú žiadne ceny.

en: The name of the price list.
sk: Názov cenníka.

en: The stores for which the price list is valid.
sk: Obchody, pre ktoré je cenník platný.

en: The customer for which the price list is valid.
sk: Zákazník, pre ktorého je cenník platný.

en: The customer role for which the price list is valid.
sk: Kategória zákazníka, pre ktorú je cenník platný.

en: The date the price list becomes valid.
sk: Dátum, od ktorého je cenník platný.

en: The date after which the price list is invalid.
sk: Dátum, po ktorom je cenník neplatný.

en: The weight of this price list in relation to other price lists.
sk: Váha tohto cenníka vo vzťahu k iným cenníkom.

en: Whether the price list is enabled.
sk: Či je cenník povolený.

en: The time when the price list was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy cenníka.

en: price lists
sk: cenníky

en: The parent price list.
sk: Nadradený cenník.

en: The quantity tier.
sk: Úroveň množstva.

en: The list price.
sk: Cenníková cena.

en: The price.
sk: Cena.

en: Whether the price list item is enabled.
sk: Či je položka cenníka povolená.

en: The time when the price list item was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy položky cenníka.

en: Price list item
sk: Položka cenníka

en: prices
sk: ceny

en: Price lists can't be created until a store has been added. @link
sk: Cenníky nie je možné vytvoriť, kým nie je pridaný obchod. @link

en: Customer eligibility
sk: Oprávnenosť zákazníka

en: Save and add prices
sk: Uložiť a pridať ceny

en: Saved the %label price list.
sk: Cenník %label bol uložený.

en: Are you sure you want to delete the %label price?
sk: Naozaj chcete odstrániť cenu %label?

en: The %label price has been deleted.
sk: Cena %label bola odstránená.

en: Saved the %label price.
sk: %label cena bola uložená.

en: Unsure about the format? Download a <a href=":url">sample file</a>.
sk: Nie ste si istí formátom? Stiahnite si <a href=":url">vzorový súbor</a>.

en: CSV mapping options
sk: Možnosti mapovania CSV

en: @purchasable_entity_type column type
sk: @purchasable_entity_type typ stĺpca

en: @purchasable_entity_type column
sk: Stĺpec @purchasable_entity_type

en: Quantity column
sk: Stĺpec množstva

en: If left empty, quantity will default to 1.
sk: Ak zostane prázdne, množstvo sa predvolene nastaví na 1.

en: List price column
sk: Stĺpec s cenníkovou cenou

en: If left empty, no list price will be set.
sk: Ak zostane prázdne, nenastaví sa žiadna cenníková cena.

en: Price column
sk: Stĺpec s cenou

en: Currency column
sk: Stĺpec meny

en: Delete all prices in this price list prior to import.
sk: Pred importom odstrániť všetky ceny v tomto cenníku.

en: No CSV file was provided.
sk: Nebol poskytnutý žiadny súbor CSV.

en: The provided CSV file is invalid.
sk: Poskytnutý súbor CSV je neplatný.

en: Importing prices
sk: Importovanie cien

en: Deleting price @deleted of @total_items
sk: Odstránenie ceny @deleted z @total_items

en: Importing @created of @import_total price list items
sk: Importovanie položiek cenníka @created z @import_total

en: Removing uploaded CSV.
sk: Odstrániť nahrané CSV.

en: Imported 1 price. | Imported @count prices.
sk[0]: 1 cena bola importovaná.
sk[1]: @count ceny boli importované.
sk[2]: @count ceny boli importované.

en: Skipped 1 price during import. | Skipped @count prices during import.
sk[0]: Pri importe bola vynechaná 1 cena.
sk[1]: Pri importe boli vynechané @count ceny.
sk[2]: Pri importe boli vynechané @count ceny.

en: Customer roles
sk: Kategórie zákazníka

en: The customer roles for which the price list is valid.
sk: Kategórie zákazníka, pre ktorú je cenník platný.

en: CSV file options
sk: Možnosti súboru CSV

en: The @bundle-label bundle has no settings.
sk: Zväzok @bundle-label nemá žiadne nastavenia.

en: Updated 1 price. | Updated @count prices.
sk[0]: 1 cena bola aktualizovaná.
sk[1]: @count ceny boli aktualizovaná.
sk[2]: @count ceny boli aktualizovaná.

en: Export prices
sk: Exportovať ceny

en: Exporting prices
sk: Exportovanie cien

en: Cannot open the CSV file @filename for writing, aborting.
sk: Nemožno otvoriť súbor CSV @filename na zápis, prerušenie.

en: Exporting @exported of @export_total price list items
sk: Exportovanie položiek cenníka @exported z @export_total

en: The generated file can be downloaded at the following url: <a href="@url">@url</a>.
sk: Vygenerovaný súbor si môžete stiahnuť na nasledujúcej adrese: <a href="@url">@url</a>.

en: Exported 1 price. | Exported @count prices.
sk[0]: 1 cena bola exportovaná.
sk[1]: @count ceny boli exportované.
sk[2]: @count ceny boli exportované.

en: Variation prices
sk: Ceny variácií

en: No prices yet.
sk: Zatiaľ žiadne ceny.

en: Variation tab
sk: Tab variácie

en: The user that owns this price list.
sk: Používateľ, ktorý vlastní tento cenník.

en: The user that owns this price list item.
sk: Používateľ, ktorý vlastní túto položku cenníka.

en: Prices for %label
sk: Ceny pre %label

en: Label column
sk: Stĺpec s označením

en: Leave blank to exclude the label from the export.
sk: Ak chcete označenie vynechať z exportu, nechajte prázdne.

en: The customers for which the price list is valid.
sk: Zákazníci, pre ktorých je cenník platný.

en: Specific customers
sk: Konkrétni zákazníci

en: Price list types
sk: Typy cenníkov

en: Price list item types
sk: Typy položiek cenníka

en: Manage fields, form and display settings for your price lists.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia cenníkov.

en: Manage fields, form and display settings for your price list items.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia pre položky cenníka.

en: Are you sure you want to disable the price list item %label?
sk: Naozaj chcete vypnúť položku cenníka %label?

en: Successfully disabled the price list item %label.
sk: Položka cenníka %label bola zakázaná.

en: Are you sure you want to enable the price list item %label?
sk: Naozaj chcete povoliť položku cenníka %label?

en: Successfully enabled the price list item %label.
sk: Položka cenníka %label bola úspešne povolená.

en: An error occurred while trying to upload the CSV file, please try again later.
sk: Pri pokuse o nahratie súboru CSV došlo k chybe, skúste to prosím neskôr.

en: Product prices
sk: Ceny produktov
