Commerce Pricelist Schedule (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Back
ar: رجوع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Changed
ar: تم التغير

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: UUID
ar: المعرف UUID
