Commerce Printful (2.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Store
ar: المتجر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
