Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (53 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Product
ar: المنتج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Locked
ar: مقفل

en: About
ar: حول

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Unit Price
ar: ثمن الوحدة

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Edit %label
ar: تحرير %label

en: Entity reference rendered entity display format settings
ar: إعدادات العرض التنسيقية لمرجع الكيان الخاص بالكيان المقدم

en: Delete %label
ar: حذف %label

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
