Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Quantity
he: כמות

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Desc
he: יורד

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Duplicate
he: שכפול

en: Cart
he: סל קניות

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: About
he: אודות

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: - All -
he: - הכל -

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: - No value -
he: - ללא ערך -

en: Edit %label
he: עריכת %label

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: (this translation)
he: (התרגום הזה)

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
