Commerce Product Bundle (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -
