Commerce Product Bundles (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: N/A
gl: N/D

en: Price
gl: Prezo

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Product type
gl: Tipo de produto

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Products
gl: Produtos

en: Not published
gl: Non publicado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
gl: Este campo almacena o ID dun arquivo da imaxe como un valor de número enteiro.

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: Edit %label
gl: Editar %label

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
