Commerce Product Bundles (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Edit %label
gu: %label સંપાદિત કરો

en: Delete %label
gu: %label કાઢી નાખો
