Commerce Product Bundles (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Delete %label
hy: Ջնջել %label
