Commerce Product Bundles (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Price
lt: Kaina

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Negate
lt: Paneigti

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: The product title.
lt: Prekės pavadinimas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)

en: Delete %label
lt: Pašalinti %label
