Commerce Product Bundles (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
