Commerce Product Bundles (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: N/A
az: Yox

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Negate
az: İnkar et

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış

en: Bulk update
az: Toplu yeniləmə

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki
