Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Product title
nl: Producttitel

en: Mail settings
nl: Mailinstellingen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: The e-mail address you supplied is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is ongeldig.

en: About
nl: Over

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
