Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Parameters
ro: Parametri

en: Product
ro: Produs

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
