Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
