Commerce Product Reminder (8.x-1.0-beta8) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Mail
ru: Почта

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Month
ru: Месяц

en: Desc
ru: По убыванию

en: Day
ru: День

en: Anonymous
ru: Гость

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Confirm your subscription
ru: Подтвердите подписку

en: Product title
ru: Заголовок товара

en: Commerce
ru: Торговля

en: Parameters
ru: Параметры

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Purge
ru: Очистить

en: Delete reminder
ru: Удалить напоминания

en: Product
ru: Товар

en: Mail settings
ru: Установки mail

en: Changed
ru: Изменение

en: Interval
ru: Интервал

en: Apply
ru: Применить

en: Mail subject
ru: Тема сообщения

en: The e-mail address you supplied is not valid.
ru: Предоставленный вами электронный адрес неверен.

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Mail body
ru: Тело сообщения

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Form settings
ru: Настройки формы

en: Reminder
ru: Напоминание

en: Status message
ru: Статус

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
