Commerce product taxonomy filter (1.0.2) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Depth
ca: Profunditat

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: term
ca: terme

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Product
ca: Producte

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: No name
ca: Sense nom

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Is one of
ca: És un de

en: No vocabulary
ca: Sense vocabulari

en: Link this field to its term page
ca: Enllaça aquest camp a la seva pàgina de terme

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ca: Seleccioneu els termes de vocabulari per mostrar a les opcions regulars.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Show hierarchy in dropdown
ca: Mostra la jerarquia en un desplegable

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: The taxonomy term ID for the term.
ca: L'ID del terme de la taxonomia pel terme.

en: The taxonomy term name for the term.
ca: El nom de terme de la taxonomia pel terme.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
ca: El nom del vocabulari al que pertany el terme.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
ca: El nom màquina del vocabulari al qual pertany el terme.

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: Master
ca: Mestre

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
ca: Permet la "profunditat" de la taxonomia: identificació de termini (amb profunditat) que es modifica a través d'un valor de filtre contextual addicional.

en: Load default filter from term page
ca: Carrega el filtre predeterminat de la pàgina de terme

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
ca: Transforma els guions a les URLs en espais als noms  de terme en valors dels filtres

en: Has taxonomy term ID
ca: Té l'ID de terme de taxonomia

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
ca: Mostra el contingut si té els següents termes de taxonomia seleccionats.

en: Has taxonomy term
ca: Té terme de taxonomia

en: All taxonomy terms
ca: Tots els termes taxonomia

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
ca: Mostra contingut si té els termes de taxonomia seleccionats o els fills dels termes seleccionats. A causa de la complexitat addicional, això té menys opcions que les versions sense profunditat.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
ca: Té l'ID de terme de taxonomia (amb profunditat)

en: Has taxonomy terms (with depth)
ca: Té termes de taxonomia (amb profunditat)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
ca: Té un modificador de profunditat d'identificació del terme de taxonomia

en: Taxonomy term ID from URL
ca: ID del terme de taxonomia a la URL

en: Multiple-value handling
ca: Maneig de múltiples valors

en: Filter to items that share all terms
ca: Filtra als elements que comparteixen tots els termes

en: Filter to items that share any term
ca: Filtra a elements que comparteixen qualsevol terme

en: Taxonomy term ID
ca: Identificador de terme de taxonomia

en: Taxonomy term name
ca: Nom del terme de la taxonomia

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ca: Deixeu-ho en blanc per a tots. En cas contrari, el primer terme seleccionat serà el valor predeterminat en comptes de "Qualsevol".
