Drupal 8 Commerce product taxonomy filter (1.0.2) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Depth
pl: Głębokość

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: term
pl: termin

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Product
pl: Produkt

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Is one of
pl: Jeden z

en: No vocabulary
pl: Brak słownika

en: Link this field to its term page
pl: Z odnośnikiem do strony terminu

en: Limit terms by vocabulary
pl: Wybieraj terminy tylko z określonych słowników

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
pl: Wybierz, który ze słowników ma wyświetlać terminy.

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Show hierarchy in dropdown
pl: Drzewko wewnątrz listy rozwijanej

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.

en: Select terms from vocabulary @voc
pl: Wybierz terminy ze słownika @voc

en: Select terms
pl: Terminy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: The taxonomy term ID for the term.
pl: Identyfikator terminu taksonomii.

en: The taxonomy term name for the term.
pl: Nazwa terminu taksonomii.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
pl: Nazwa słownika, do którego należy termin.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
pl: Identyfikator systemowy słownika, do którego należy termin.

en: Display error message
pl: Wyświetl komunikat błędu

en: Master
pl: Główny

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
pl: Umożliwia, żeby "głębokość" dla Kategoria: ID Terminu (z głębokością) była modyfikowana poprzez dodatkową wartość filtra kontekstowego.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
pl: Zaznaczenie tej opcji umożliwia użytkownikom wprowadzenie wielu wartości w formacie 1+2+3. Ze względu na ilość operacji JOIN, które byłyby wymagane, AND będzie trakowany jako OR w tym filtrze.

en: Load default filter from term page
pl: Załaduj domyślny filtr ze strony słownika

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
pl: Zamień myślniki w adresie URL na spacje w wartości filtra nazwy terminu.

en: Has taxonomy term ID
pl: Posiada ID terminu kategorii

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
pl: Wyświetl jeżeli zawartość posiada wybrane terminy kategorii.

en: Has taxonomy term
pl: Posiada termin kategorii

en: All taxonomy terms
pl: Wszystkie terminy taksonomii

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
pl: Wyświetl zawartość jeżeli posiada wybrane terminy lub ich terminy podrzędne. Z powodu dodatkowej złożoności posiada mniej opcji niż wersja bez głębokości.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
pl: Posiada ID terminu kategorii (z głębokością)

en: Has taxonomy terms (with depth)
pl: Posiada terminy kategorii (z głębokością)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
pl: Modyfikator głębokości dla Posiada ID terminu kategorii

en: Taxonomy term ID from URL
pl: ID terminu taksonomii z adresu URL

en: Multiple-value handling
pl: Obsługa wielu wartości

en: Filter to items that share all terms
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą wszystkie pojęcia

en: Filter to items that share any term
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą dowolny termin

en: Convert spaces in term names to hyphens
pl: Konwertuj spacje w nazwach terminów na łączniki

en: Taxonomy term ID
pl: ID terminu taksonomii

en: Taxonomy term name
pl: Nazwa terminu taksonomii

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
pl: Pozostaw puste aby wybrać wszystkie. W przeciwnym wypadku, zamiast pozycji "Dowolny", domyślnym terminem będzie pierwszy wybrany.
