Drupal 8 Commerce product taxonomy filter (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Vocabulary
sl: Besedišče
