Commerce product taxonomy filter (1.0.5) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: term
eu: terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No name
eu: Izenik ez

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
