Commerce product taxonomy filter (1.0.5) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Depth
hu: Mélység

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: term
hu: kifejezés

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Desc
hu: Csökk

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Commerce
hu: Bolt

en: Product
hu: Termék

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: No name
hu: Nincs név

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: No vocabulary
hu: Nincs szótár

en: Link this field to its term page
hu: Ez a mező hivatkozzon a kifejezés oldalra

en: Limit terms by vocabulary
hu: Kifejezés korlátozása egy szótárral

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
hu: Melyik szótárból legyenek megmutatva a kifejezések az általános beállításokban.

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Show hierarchy in dropdown
hu: Hierarchia megjelenítése a legördülő választólistában

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
hu: Érvénytelen szótár lett kiválasztva. Meg kell változtatni a beállításokban.

en: Select terms from vocabulary @voc
hu: Kifejezések kiválasztása @voc szótárból

en: Select terms
hu: Kifejezések kiválasztása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Allow multiple values
hu: Több érték engedélyezése

en: The taxonomy term ID for the term.
hu: A taxonómiakifejezés azonosítója.

en: The taxonomy term name for the term.
hu: A taxonómiakifejezés neve.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
hu: Annak a szótárnak a neve, melyhez a kifejezés tartozik.

en: Asc
hu: Növ

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
hu: Annak a szótárnak a programok által használt neve amihez a kifejezés tartozik.

en: Display error message
hu: Hibaüzenet megjelenítése

en: Master
hu: Mester

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
hu: Lehetővé teszi, hogy a "Taxonómia: kifejezés-azonosító (mélységgel)" opcióhoz tartozó "mélység" módosítva legyen egy további környezeti szűrő értékén keresztül.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
hu: Ha ez ki van választva, akkor a felhasználók több értéket is megadhatnak 1+2+3 formában. A szükséges JOIN-ok száma miatt az ÉS kapcsolatokat VAGY kapcsolatokként kezeli ez a szűrő.

en: Load default filter from term page
hu: Alapértelmezés szerinti szűrő betöltése a kifejezés oldaláról

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
hu: A kifejezés neve szűrőértékekben az aláhúzások szóközökre cserélése az URL-ben

en: Has taxonomy term ID
hu: Létezik hozzá taxonómiakifejezés-azonosító

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
hu: Tartalom megjelenítése, ha rendelkezik a kiválasztott taxonómiakifejezésekkel.

en: Has taxonomy term
hu: Létezik hozzá taxonómiakifejezés

en: All taxonomy terms
hu: Minden taxonómiakifejezés

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
hu: Tartalom megjelenítése ha rendelkezik a kiválasztott taxonómiakifejezésekkel vagy gyermeke a kiválasztott kifejezésnek. A nagyobb bonyolultság miatt kevesebb lehetősége van, mint a mélység nélküli verziónak.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
hu: Létezik hozzá taxonómiakifejezés-azonosító (mélységgel)

en: Has taxonomy terms (with depth)
hu: Léteznek hozzá taxonómiakifejezések (mélységgel)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
hu: Létezik hozzá taxonómiakifejezés-azonosító mélységmódosító

en: Multiple-value handling
hu: Több érték kezelése

en: Filter to items that share all terms
hu: Szűrés minden kifejezést megosztó elemekre

en: Filter to items that share any term
hu: Szűrés bármely kifejezést megosztó elemekre

en: Convert spaces in term names to hyphens
hu: Szóközök kötőjellé konvertálása a kifejezések neveiben

en: Taxonomy term ID
hu: Taxonómiakifejezés-azonosító

en: Taxonomy term name
hu: Taxonómia kifejezés neve

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
hu: Az összeshez üresen kell hagyni. Más esetben az első kiválasztott kifejezés lesz az alapértelmezett a „Bármely” helyett.
