Commerce product taxonomy filter (1.0.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Vocabulary
ku: وشەگەل
