Commerce product taxonomy filter (1.0.6) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Depth
el: Βάθος

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: term
el: όρος

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: Product
el: Προϊόν

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Select terms from vocabulary @voc
el: Επιλογή όρων απο το λεξιλόγιο @voc

en: Select terms
el: Επιλογή όρων

en: Has taxonomy term ID
el: Έχει μοναδικό αναγνωριστικό όρου ταξινόμησης
