Commerce product taxonomy filter (1.0.6) - en to oc translation catalogue (41 entries)

en: Depth
oc: Prigondor

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: term
oc: tèrme

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Uncategorized
oc: Pas categorizat

en: Product
oc: Produit

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: No name
oc: Aucun nom

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: No vocabulary
oc: Aucun vocabulari

en: Link this field to its term page
oc: Ligar aqueste camp cap a la pagina de tèrme correspondante

en: Limit terms by vocabulary
oc: Limitar los tèrmes per vocabulari

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
oc: Seleccionatz lo vocabulari per lequel mostrar los tèrmes dins las opcions normales.

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta

en: Show hierarchy in dropdown
oc: Mostrar la ierarquia dins la lista desenrotlanta

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
oc: Un vocabulari invalid a été seleccionat. Merci de lo modificar dins las opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
oc: Seleccionar los tèrmes dins lo vocabulari @voc

en: Select terms
oc: Seleccionar los tèrmes

en: Allow multiple values
oc: Autorizar mantuna valor

en: The taxonomy term ID for the term.
oc: L'identificant del tèrme de taxonomia pel tèrme.

en: The taxonomy term name for the term.
oc: Lo nom del tèrme de taxonomia pel tèrme.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
oc: Lo nom pel vocabulari al qual aparten lo tèrme.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
oc: Lo nom sistèma del vocabulari al qual lo tèrme aparten.

en: Display error message
oc: Afichar un messatge d'error

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
oc: Permet a la "prigondor" de Taxonomia : Identificant de tèrme (amb prigondor) d'èsser modificada per una valor de filtre contextual suplementari.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
oc: Se seleccionat, los utilizaires pòdon entrer mantuna valor jos la forma 1+2+3. A cause del nombre de JOIN qu'aquò demanderait, AND serà tractat coma OR amb aqueste filtre.

en: Load default filter from term page
oc: Cargar lo filtre per defaut dempuèi la pagina del tèrme

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
oc: Transformer los tirets dins las URL en espacis dins las valors del filtre de nom de tèrme

en: Has taxonomy term ID
oc: Possède un identificant (ID) de tèrme de taxonomia

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
oc: Aficha lo contengut s'il possède los tèrmes de taxonomia seleccionats.

en: Has taxonomy term
oc: Possède un tèrme de la taxonomia

en: All taxonomy terms
oc: Totes los tèrmes de taxonomia

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
oc: Aficha lo contengut s'il possède los tèrmes de taxonomia seleccionats o de tèrmes enfants de ceux-ci. En rason d'una complexité addicionala, aqueste paramètre possède mens d'opcions que las versions sens prigondor.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
oc: Possède l'identificant de tèrme de taxonomia (amb prigondor)

en: Has taxonomy terms (with depth)
oc: Possède los tèrmes de taxonomia (amb prigondor)

en: Multiple-value handling
oc: Gestion a valor multiple.

en: Filter to items that share all terms
oc: Filtrar per elements que partejan totes los tèrmes

en: Filter to items that share any term
oc: Filtrar per elements que partejan n'importe quel tèrme

en: Convert spaces in term names to hyphens
oc: Convertir los espacis dins los noms de tèrme en tirets
