Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Product
af: Produk

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
