Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
