Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
