Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Depth
jv: Jerone

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
