Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Depth
lt: Gylis

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Product
lt: Prekė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
