Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Depth
ar: العمق

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: term
ar: مصطلح

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Product
ar: المنتج

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ar: أخترت كلمة خاطئة. قم بتغييرها من الخيارات

en: Select terms
ar: أختر مصطلحات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Allow multiple values
ar: السماح بتعدد القيم

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
