Commerce product taxonomy filter (1.0.7) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: term
sk: termín

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Commerce
sk: Obchod

en: Product
sk: Produkt

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: No name
sk: Bez názvu

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Link this field to its term page
sk: Odkázať toto pole na jeho stránku výrazu

en: Limit terms by vocabulary
sk: Limitovať výrazy podľa slovníka

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť hierarchiu vo roletovom menu.

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Has taxonomy term ID
sk: Má ID termínu taxonómie

en: Has taxonomy term
sk: Má termín taxonómie

en: All taxonomy terms
sk: Všetky termíny taxonómie

en: Has taxonomy term ID (with depth)
sk: Má ID termínu taxonómie (s hĺbkou)

en: Has taxonomy terms (with depth)
sk: Má termíny taxonómie (s hĺbkou)
