Commerce Product Type Fees (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Commerce
uk: Комерція

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Fees
uk: Внески
