Commerce Product Type Fees (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Percentage
tr: Yüzde
