Commerce Product Type Fees (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Percentage
id: Persentase
