Commerce Product Type Fees (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Name
is: Nafn

en: Commerce
is: Verslun

en: Percentage
is: Prósenta
