Commerce Product Type Fees (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Commerce
ru: Торговля

en: Percentage
ru: Процент
