Commerce Promo Bar (1.0.0) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Changed
gu: બદલ્યું
