Commerce Promo Bar (1.0.0) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Dates
lt: Datos

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
