Commerce Promo Bar (1.0.0) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Options
ru: Настройки

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Visibility
ru: Видимость

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Authored on
ru: Создан в

en: Commerce
ru: Торговля

en: Expired
ru: Истекшие

en: promotion
ru: продвижение

en: Promotion
ru: Продвижение

en: Changed
ru: Изменение

en: 1 second | @count seconds
ru[0]: @count секунда
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count секунд

en: Dates
ru: Даты

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Reorder
ru: Упорядочить

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Stores
ru: Магазины

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en: promotions
ru: акции

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".

en: Provide an end date
ru: Указать дату окончания

en: Restrict to specific stores
ru: Назначить определенные магазины
