Commerce Promo Bar (1.0.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
