Commerce Promo Bar (1.0.4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Options
az: Seçimlər

en: Visibility
az: Görünüş

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Dates
az: Tarixlər
