Commerce Promo Bar (1.0.1) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Commerce
fa: تجارت

en: Expired
fa: منقضی شده

en: promotion
fa: ویژه

en: Promotion
fa: ویژه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: 1 second | @count seconds
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Stores
fa: فروشگاه ها

en: promotions
fa: ویژه ها
