Commerce Promo Bar (1.0.1) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Options
ja: オプション

en: 1 minute | @count minutes
ja[0]: 1分
ja[1]: @count 分

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Changed
ja: 変更済

en: 1 second | @count seconds
ja[0]: 1 秒
ja[1]: @count 秒

en: Dates
ja: 日付

en: Reorder
ja: 並び替え

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Stores
ja: ストア

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
