Commerce Promo Bar (1.0.0) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Options
ro: Opţiuni

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: @count minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Expired
ro: Expirat

en: promotion
ro: promoție

en: Promotion
ro: Promoție

en: Changed
ro: Schimbat

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: 1 secundă
ro[1]: @count secunde

en: Dates
ro: Date

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Stores
ro: Magazine

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate

en: promotions
ro: promoții

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.

en: Provide an end date
ro: Furnizați o dată de final
