Commerce Product Variation Table (8.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: All
lt: Visi

en: Price
lt: Kaina

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Step
lt: Žingsnis

en: Your shopping cart has been updated.
lt: Jūsų prekių krepšelis atnaujintas.
