E-commerce order refund (1.0.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Description
ru: Описание

en: No
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: N/A
ru: Н/Д

en: Payment
ru: Оплата

en: Order
ru: Порядок

en: Changed
ru: Изменение

en: Completed
ru: Завершено

en: Refunds
ru: Возврат

en: Shipping method
ru: Способ доставки

en: Remote ID
ru: Внешний ID

en: Authorized
ru: Авторизованный

en: Order items
ru: Позиции заказа

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Payment gateway
ru: Платёжный шлюз

en: Refunded:
ru: Возмещено:
