E-commerce order refund (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں
