Commerce Saferpay (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Invoice
ja: 請求書

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス
