Commerce Saferpay (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Commerce
uk: Комерція

en: Customer ID
uk: Ід клієнта
