Commerce Shipping (3.0.2) - en to sk translation catalogue (203 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Created
sk: Vytvorené

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Items
sk: Položky

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: Store
sk: Obchod

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Negate
sk: Negácia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Discount
sk: Zľava

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Shipping address
sk: Doručovacia adresa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Shippable
sk: Doručiteľné

en: Shipping methods
sk: Spôsoby doručenia

en: Please select a shipping method.
sk: Prosím, vyberte spôsob doručenia.

en: Services
sk: Služby

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: Zone
sk: Zóna

en: Shipments
sk: Zásielky

en: Package type
sk: Typ balíka

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: quantity
sk: množstvo

en: Flat rate
sk: Jednotná sadzba

en: Shipping rate
sk: Sadzba za doručenie

en: Shipping settings
sk: Nastavenia doručenia

en: Adjustments
sk: Úpravy cien

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Package Type
sk: Typ balíka

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Send Confirmation
sk: Odoslať potvrdenie

en: Shipment
sk: Zásielka

en: Shipped
sk: Odoslané

en: The amount.
sk: Suma

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Tracking code
sk: Kód na sledovanie

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: Shipping service
sk: Doručovacia služba

en: Shipping services
sk: Doručovacie služby

en: Stores
sk: Obchody

en: Recalculate shipping
sk: Prepočítať doručenie

en: Strategy
sk: Stratégia

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: shipment
sk: zásielka

en: The package type.
sk: Typ balíka.

en: Shipment type
sk: Typ zásielky

en: All conditions must pass
sk: Všetky podmienky musia byť splnené

en: Only one condition must pass
sk: Iba jedna podmienka musí byť splnená

en: Rate amount
sk: Hodnota sadzby

en: shipments
sk: zásielky

en: Administer shipment types
sk: Administrovať typy zásielok

en: Shipment types
sk: Typy zásielok

en: Shipping Profile
sk: Doručovací profil

en: The parent order.
sk: Nadradená objednávka.

en: A serialized array of additional data.
sk: Serializované pole dodatočných údajov.

en: - All countries -
sk: - Všetky krajiny -

en: Add shipping method
sk: Pridať spôsob doručenia

en: Saved the %label shipping method.
sk: Spôsob dopravy %label bol uložený.

en: Max weight
sk: Max. hmotnosť

en: Supported shipping countries
sk: Podporované krajiny doručenia

en: Enable shipping for this order type
sk: Povoliť doručenie pre tento typ objednávky

en: Shipping cannot be disabled until all orders with shipment data are deleted.
sk: Doručenie nie je možné vypnúť, kým sa neodstránia všetky objednávky s údajmi o doručení.

en: Provides core shipping functionality.
sk: Poskytuje základné funkcie doručenia.

en: Add shipment type
sk: Pridať typ zásielky

en: Add package type
sk: Pridať typ balíka

en: Package types
sk: Typy balíkov

en: Manage your shipping methods.
sk: Spravovanie spôsobov doručenia.

en: Administer shipping methods
sk: Administrovať spôsoby doručenia

en: Administer shipments
sk: Administrovať zásielky

en: Administer package types
sk: Administrovať typy zásielok

en: Hide shipping costs until an address is entered
sk: Skryť náklady na doručenie, kým nie je zadaná adresa

en: Rate label
sk: Názov sadzby

en: Default package type
sk: Predvolený typ balíka

en: package type
sk: typ balíka

en: package types
sk: typy balíkov

en: The shipping service.
sk: Doručovacia služba.

en: The shipment title.
sk: Názov zásielky.

en: The shipment tracking code.
sk: Kód na sledovanie zásielky.

en: The shipment state.
sk: Stav zásielky.

en: The time when the shipment was created.
sk: Čas vytvorenia zásielky.

en: The time when the shipment was last updated.
sk: Čas poslednej aktualizácie zásielky.

en: The time when the shipment was shipped.
sk: Čas odoslania zásielky.

en: shipment type
sk: typ zásielky

en: shipment types
sk: typy zásielok

en: The stores for which the shipping method is valid.
sk: Obchody, pre ktoré je spôsob doručenia platný.

en: The shipping method name.
sk: Názov spôsobu doručenia.

en: The weight of this shipping method in relation to others.
sk: Váha tohto spôsobu prepravy v porovnaní s ostatnými.

en: Whether the shipping method is enabled.
sk: Či je spôsob doručenia povolený.

en: shipping method
sk: spôsob doručenia

en: shipping methods
sk: spôsoby doručenia

en: Created the %label package type.
sk: Typ balíka %label bol vytvorený.

en: Saved the %label package type.
sk: Typ balíka %label bol uložený.

en: %type is used by 1 shipment on your site. You can not remove this shipment type until you have removed all of the %type shipments. | %type is used by @count shipments on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type shipments.
sk[0]: %type používa 1 zásielka na vašej stránke. Tento typ zásielky môžete odstrániť až po odstránení všetkých zásielok typu %type.
sk[1]: %type sa používa pri @count zásielkach na vašej stránke. Typ %type môžete odstrániť až po odstránení všetkých zásielok typu %type.

en: Saved the %label shipment type.
sk: Typ zásielky %label bolo uložené.

en: Shipping methods can't be created until a store has been added. @link
sk: Nie je možné vytvoriť spôsoby doručenia, kým nie je pridaný obchod. @link

en: Shipment #1
sk: Zásielka č. 1

en: Hide shipping costs until an address is entered: Yes
sk: Skryť náklady na doručenie, kým nie je zadaná adresa: Áno

en: Hide shipping costs until an address is entered: No
sk: Skryť náklady na doručenie, kým nie je zadaná adresa: Nie

en: Has dimensions
sk: Má rozmery

en: Charged for each quantity of each shipment item.
sk: Účtuje sa za každé množstvo každej položky zásielky.

en: Flat rate per item
sk: Sadzba za položku

en: Tracking link
sk: Odkaz na sledovanie

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.

en: Condition operator
sk: Operátor podmienok

en: The condition operator.
sk: Operátor podmienok.

en: Manage your package types
sk: Spravovanie typov balíkov

en: Manage your shipment types
sk: Spravovanie typov zásielok

en: Shipment weight
sk: Hmotnosť zásielky

en: Discount display
sk: Zobrazenie zľavy

en: Only show the discount on the order total summary
sk: Zobraziť zľavu len v súhrne objednávky

en: Add shipment
sk: Pridať zásielku

en: Shipment items
sk: Položky zásielky

en: Shipment items table
sk: Tabuľka položiek zásielky

en: Shipment workflow
sk: Pracovný postup zásielky

en: The profile type
sk: Typ profilu

en: If checked, the value(s) selected should not match.
sk: Ak je začiarknuté, vybrané hodnoty by sa nemali zhodovať.

en: The @workflow workflow does not have a "Finalize" transition.
sk: Postup práce @workflow nemá prechod "Finalizovať".

en: The @workflow workflow does not have a "Cancel" transition.
sk: Postup práce @workflow nemá prechod "Zrušiť".

en: There are no shipping rates available for this address.
sk: Pre túto adresu nie sú k dispozícii žiadne sadzby za doručenie.

en: A valid shipping method must be selected in order to check out.
sk: Na odoslanie objednávky je potrebné zvoliť platný spôsob doručenia.

en: Store filter
sk: Filter obchodu

en: Exception occurred when calculating rates for @name: @message
sk: Pri výpočte sadzieb pre @name došlo k výnimke: @message

en: Fixed amount off the shipment amount
sk: Fixná suma z ceny doručenia

en: Percentage off the shipment amount
sk: Percentuálna zľava z ceny doručenia

en: All shipping methods
sk: Všetky spôsoby doručenia

en: Only the selected shipping methods
sk: Len vybrané spôsoby doručenia

en: All except the selected shipping methods
sk: Všetky okrem vybraných spôsobov doručenia

en: Apply the default (standard) rate of the order's tax type
sk: Použiť predvolenú (štandardnú) sadzbu typu dane objednávky

en: Apply the highest rate found on the order
sk: Uplatniť najvyššiu sadzbu uvedenú v objednávke

en: Apply each order item's rate proportionally
sk: Uplatniť sadzbu každej položky objednávky proporcionálne

en: All stores
sk: Všetky obchody

en: Only the selected stores
sk: Len vybrané obchody

en: All except the selected stores
sk: Všetky okrem vybraných obchodov

en: Original amount
sk: Pôvodná suma

en: The original amount.
sk: Pôvodná suma.

en: Rate description
sk: Popis sadzby

en: My billing information is the same as my shipping information.
sk: Moje fakturačné údaje sú rovnaké ako doručovacie.

en: Billing information is the same as the shipping information.
sk: Fakturačné údaje sú rovnaké ako doručovacie.

en: Include the discount in the displayed amount
sk: Zahrnúť zľavu do zobrazenej sumy

en: Shown to customers when selecting the rate.
sk: Zobrazuje sa zákazníkom pri výbere sadzby.

en: Provides additional details about the rate to the customer.
sk: Poskytuje zákazníkovi ďalšie podrobnosti o sadzbe.

en: The confirmation BCC email
sk: Potvrdzujúci e-mail BCC

en: Resend confirmation
sk: Opätovné odoslanie potvrdenia

en: [Shipments] Manage %bundle
sk: [Zásielky] Spravovať %bundle

en: Shipment confirmation resent.
sk: Potvrdenie o odoslaní bolo zaslané znova.

en: Send customer an email confirmation when shipped
sk: Odoslanie e-mailového potvrdenia zákazníkovi po odoslaní

en: Send a copy of the shipment confirmation to this email:
sk: Na tento e-mail pošlite kópiu potvrdenia o odoslaní:

en: An item for order #@number shipped! | Items for your order #@number shipped!
sk[0]: Tovar pre objednávku #@number bol odoslaný!
sk[1]: Tovary pre objednávku #@number boli odoslané!

en: Shipment quantity
sk: Množstvo zásielky

en: Shipment item
sk: Položka zásielky

en: An item in your order #@order_entity.getOrderNumber has shipped! | Items in your order #@order_entity.getOrderNumber have shipped!
sk[0]: Tovar vo vašej objednávke #@order_entity.getOrderNumber bol odoslaný!
sk[1]: Tovary vo vašej objednávke #@order_entity.getOrderNumber boli odoslané!

en: Shipped to:
sk: Odoslané na:

en: Item in shipment | Items in shipment
sk[0]: Položka v zásielke
sk[1]: Položky v zásielke

en: Tracking information:
sk: Informácie o sledovaní:

en: Auto recalculate shipping costs when the shipping address changes
sk: Automatické prepočítanie nákladov na doručenie pri zmene adresy doručenia.

en: Autorecalculate: Yes
sk: Automatické prepočítanie: Áno

en: Autorecalculate: No
sk: Automatické prepočítanie: Nie

en: Restrict to specific stores
sk: Obmedziť na obchody

en: The time when the shipping method was created.
sk: Čas vytvorenia spôsobu doručenia.

en: The time when the shipping method was last edited.
sk: Čas, kedy bol spôsob doručenia naposledy upravený.

en: Apply every rate found on the order
sk: Uplatniť každú sadzbu uvedenú v objednávke

en: Shipment #@number
sk: Zásielka č. @number

en: Shipping and Fulfillment Resources
sk: Zdroje na prepravu a fulfillment

en: Login to your ShipStation Dashboard
sk: Prihlásenie na ovládací panel ShipStation

en: Login to ShipStation
sk: Prihlásenie do ShipStation

en: Don't have a ShipStation account? Sign up for a free trial
sk: Nemáte konto ShipStation? Zaregistrujte sa na bezplatnú skúšobnú verziu

en: Start your free trial
sk: Spustiť bezplatnú skúšobnú verziu

en: Improve your fulfillment process with ShipStation
sk: Zlepšite proces fulfillment s aplikáciou ShipStation

en: 1. Sign up for a free trial
sk: 1. Zaregistrovať sa na bezplatnú skúšobnú verziu

en: 2. Install the Commerce ShipStation module
sk: 2. Nainštalovať modul Commerce ShipStation

en: The official connector module is maintained by Centarro. Its integration exports orders from Drupal Commerce to ShipStation, imports shipment status and tracking updates as you fulfill your orders, and much more.
sk: Oficiálny modul konektora spravuje spoločnosť Centarro. Jeho integrácia exportuje objednávky z Drupal Commerce do ShipStation, importuje stav zásielky a aktualizácie sledovania pri plnení objednávok a mnoho ďalšieho.

en: Reference to the shipping profile of a commerce shipment.
sk: Odkaz na doručovací profil obchodnej zásielky.

en: The entered email is not valid.
sk: Zadaný e-mail nie je platný.

en: "Max weight" cannot be empty
sk: „Max. hmotnosť“ nemôže byť prázdna

en: "Max weight" cannot be less or equal to "Weight"
sk: „Max. hmotnosť“ nemôže byť menšia alebo rovnaká ako „Hmotnosť“

en: "Max weight" cannot be less than "Weight"
sk: „ Max. hmotnosť“ nemôže byť menšia ako „Hmotnosť“

en: Between (exclusive)
sk: Medzi (výlučne)

en: Between (inclusive)
sk: Medzi (vrátane)

[ctx: physical]
en: Weight
sk: Hmotnosť

en: Login to your ShipStation account to fulfill your orders.
sk: Prihláste sa do svojho konta ShipStation a vybavte svoje objednávky.

en: Saved shipment for @label.
sk: Zásielka bola uložená pre @label.

en: Are you sure you want to resend the shipment confirmation for %shipment for %order?
sk: Naozaj chcete znovu odoslať potvrdenie o odoslaní zásielky %shipment pre %order?

en: Between (>= Weight, < Max)
sk: Medzi (>= Hmotnosť, < Max)

en: Between (> Weight, <= Max)
sk: Medzi (> Hmotnosť, <= Max)
